Frisbeer Workshop

 

Líbí se ti freestyle frisbee nebo zkrátka chceš vyzkoušet nějaký nový, netradiční sport? Přijď se podívat na Frisbeer Cup a sám se nauč triky s létajícím talířem od těch nejpovolanějších.

Co se na workshopu naučíš?

  • Základní techniky hodu létajícím diskem
  • Základní trikové chytky - např. pod nohou, za zády či v podřepu
  • Základy držení roztočeného disku na nehtu - tzv. nail delay

 

Jak bude workshop probíhat?

V hale bude označené místo, kde se vždy bude pohybovat některý z našich lektorů. Zajdi za ním, řekni, co by sis chtěl vyzkoušet nebo se naučit a jděte na to :) Stejně tak se můžeš zeptat kteréhokoliv hráče. Všichni rádi předají svoje zkušenosti dále.

 

Pro koho je workshop určený?

Primárně pro kluky a holky ze základních a středních škol, ale vlastně úplně pro všechny. Ať už ti je 12, 20 nebo 50 můžeš ve freestyle frisbee objevit nečekanou zálibu, které už se jen tak nezbavíš. Nestalo by se tak poprvé :)

 

Proč bys měl začít hrát freestyle frisbee?

Protože se budeš aktivně hýbat, zlepšíš svoji motoriku a zkrátka uděláš něco pro své zdraví. Ale hlavně proto, že je to neskutečná zábava! Když do tohoto sportu opravdu pronikneš, což není těžké, postupně získáš skvělé kamarády z celého světa, budeš cestovat po turnajích a rozvineš své jazykové schoposti. Z vlastních zkušeností můžeme říci, že hraní freestyle frisbee má na život člověka velice pozitivní vliv :)

 

Co s sebou?

Ideálně halovou obuv a sportovní oblečení. Talíř ti samozřejmě půjčíme a když ukážeš pořádnou dávku nadšení do hry, třeba neodejdeš s prázdnou ;)

 

Kolik to stojí?

Samozřejmě vůbec nic. Chceme mladým lidem představit alternativu k tradičním sportům a rozšířit hráčskou základnu v ČR.

 

Tak neváhej a příjď se o víkendu 24. - 15. února 2024 naučit triky s frisbeečkem do Sokola Královské Vinohrady. 

 
 
© 2010 All rights reserved.