Frisbeer Cup 2024

Netradiční sportovní podívaná v centru Prahy!

Ve dnech 23. až 25. února 2024 se ve sportovní hale TJ Sokol Královské Vinohrady odehraje již šestnáctý ročník turnaje Frisbeer Cup - otevřeného Mistrovství České republiky ve freestyle frisbee.

O co jde?

Frisbeer Cup je největší mezinárodní halový turnaj ve freestyle frisbee na světě. Tato frisbee disciplína spočívá v provádění technických a akrobatických triků s rotujícím létajícím talířem. Soutěží týmy dvojic a trojic, které předvádí sestavy připravené do předem zvolené hudby. Porotci hodnotí provedení, obtížnost a umělecký dojem, podobně, jako třeba v krasobruslení… Přečti si víc o freestyle frisbee.

Jak to vypadá v pohybu?

Mrkni na video z jednoho z minulých ročníků a pokud tě to zaujalo, čti dál...

 

Kdo tam bude?

Již tradičně se do Prahy sjede světová špička! Na Frisbeeru bude přibližně 60 hráčů z 10 zemí, a to včetně několika borců z TOP 10 světového žebříčku. Českou republiku bude reprezentovat asi 10 hráčů.

Soutěžit se bude v disciplínách párů a trojic. Konkrétně uvidíme soutěž Open pairs, Mixed pairs (smíšené páry), Woman pairs a Open Coop (otevřené trojice). Nebude chybět ani exhibiční individuální disciplína zvaná TurboShred!

Proč bych měl přijít?

Zažiješ netradiční sportovní podívanou, navíc na té nejlepší světové úrovni. Přímo v hale se budeš moct občerstvit točeným pivkem i něčím dobrým na zub. A vstupné je navíc zdarma.

Kdy bych měl přijít?

Největší show uvidíš v neděli 25. února odpoledne, kdy budou probíhat finálová kola plná těch nejlepších týmů a to cca od 13 hodin. Pokud by ti neděle nevyšla, nebo si chtěl freestyle sledovat celý víkend, sobotní semifinálový program bude rozhodně stát taky za to. První soutěžní kola budou probíhat už v pátek.

Takže vezmi kámoše, přítelkyni, děti i rodiče a klidně i babičku s dědou a vidíme se na Frisbeeru!

 

Jak se na Frisbeer dostanu?

Sportovní hala TJ Sokol Královské Vinohrady se nachází dole v jižní části Riegrových sadů (Polská 2400/1, 120 00 Praha 2) a nejlíp se k ní dostaneš z metra Jiřího z Poděbrad nebo tramvajové zastávky Vinohradská tržnice (tram č. 11). MAPA

 

ČASOVÝ HARMONOGRAM 

Pátek 23. 2.

  • 13:00 - kvalifikační kola Open Coop (soutěže trojic)
  • 16:30 - kvalifikace Mixed pairs (soutěž smíšených párů)

Sobota 24. 2.

  • 12:30 - kvalifikační kola Open pairs (soutěž dvojic)
  • 16:00 - kvalifikační kola Mixed pairs (soutěž smíšených dvojic)

Neděle 25. 2.

  • 13:00 - finále Women pairs (ženské páry)
  • 13:45 - finále Open pairs (soutěž párů)
  • 14:45 - finále Mixed pairs (smíšené páry)
  • 15:45 - finále COOP (soutěž trojic)
  • 16:45 - finále Turboshred (soutěž jednotlivců)
  • 18:00 - vyhlášení vítězů Frisbeer Cupu 
 
Časy jsou orientační a mohu se mírně měnit v závislosti na průběhu soutěže.

 

LIVE STREAMING

Nemůžeš dorazit na Frisbeer Cup osobně, ale stejně bys rád viděl světovou spičku v akci?  SLEDUJ ŽIVÝ PŘENOS NA INTERNETU >>

© 2010 All rights reserved.