Frisbeer Cup 2018 

Netradiční sportovní podívaná v centru Prahy!

O víkendu 10. a 11. března 2018 se ve sportovní hale TJ Sokol Královské Vinohrady odehraje již dvanáctý ročník turnaje Frisbeer Cup - otevřeného Mistrovství České republiky ve freestyle frisbee.

O co jde?

Frisbeer Cup je největší mezinárodní halový turnaj ve freestyle frisbee na světě a zároveň také Mistrovství ČR. Tahle frisbee disciplína spočívá v provádění technických a akrobatických triků s rotujícím létajícím talířem. Soutěží týmy dvojic a trojic, které předvádí sestavy připravené do předem zvolené hudby. Porotci hodnotí provedení, obtížnost a umělecký dojem, podobně, jako třeba v krasobruslení… Přečti si víc o freestyle frisbee.

Jak to vypadá v pohybu?

Mrkni na video z jednoho z minulých ročníků a pokud tě to zaujalo, čti dál...

 

Kdo tam bude?

Již tradičně se do Prahy sjede kompletní světová špička! Očekáváme opět účast alespoň 60 hráčů ze všech koutů světa, a to včetně současných mistrů světa z německého Karslruhe. Českou republiku bude reprezentovat asi 10 hráčů a někteří z nich rozhodně budou útočit na přední příčky. 

Soutěžit se bude v tradičních disciplínách párů a trojic. Konkrétně uvidíme soutěž Open pairs, Mixed pairs (smíšené páry), Woman pairs a Open Coop (otevřené trojice).

Proč bych měl přijít?

Zažiješ netradiční sportovní podívanou, navíc na té nejlepší světové úrovni. Přímo v hale se budeš moct občerstvit točeným pivkem i něčím na zub. Pro aktivní zájemce o freestyle frisbee bude probíhat speciální workshop, kde tě náš lektor naučí základy freestylu. Ať už ti je 10, 20 nebo 50, na Frisbeeru zažiješ pohodové zimní odpoledne. A vstupné je dobrovolné

Kdy bych měl přijít?

Největší show uvidíš v neděli 11. března odpoledne, kdy budou probíhat nejnabitější finálová kola. V pauzách se navíc představí další špičkoví freestyleři se svými exhibicemi, proběhnou zábavné soutěže pro diváky apod. Pokud by ti neděle nevyšla, nebo si chtěl freestyle sledovat celý víkend, sobotní semifinálový program bude rozhodně stát taky za to!

Takže vezmi kámoše, přítelkyni, děti i rodiče a klidně i babičku s dědou a vidíme se na Frisbeeru!

Mrkni také na facebookovou údálost a přidej se, ať na Frisbeer nezapomeneš ;)

 

Jak se na Frisbeer dostanu?

Sportovní hala TJ Sokol Královské Vinohrady se nachází dole v jižní části Riegrových sadů (Polská 2400/1, 120 00 Praha 2) a nejlíp se k ní dostaneš z metra Jiřího z Poděbrad nebo tramvajové zastávky Vinohradská tržnice (tram č. 11). MAPA

 

ČASOVÝ HARMONOGRAM

Pátek 9. 3.

13:00 - 17:00 - Otevřené dvojice - kvalifikační kola  

 

Sobota 10. 3.

12:30 - 13:30 - Smíšené dvojice - semifinále 

13:30 - 17:00 - Soutěž trojic (COOP) - semifinále   

 

Neděle 11. 3.

12:30 - Soutěž dvojic - Začátečníci - Finále  

13:00 Ženské dvojice - Finále 

13:30 Soutěž dvojic - PRO - Finále  

14:15 Smíšené dvojice - Finále  

15:00 Soutěž trojic - Finále  

17:00 Závěrečná ceremonie

© 2010 All rights reserved.