Doprovodný program

Nedělní finálový den každoročně obohacuje nabitý doprovodný program, který se skládá hlavně z exhibic dalších freestylových sportů jako je Footbag, Freestyle football, Yoyo, freestyle karate, flatland BMX, ale třeba i moderní tanec. Mladší diváci si mohou zábavu zpestřit také hraním na konzolích Nintendo Wii, ti starší se zase mohou osvěžit vychlazeným pivem. Radost vám dozajista udělají zajímavé ceny, které můžete vyhrát v jedné z mnoha soutěží. Pokud by se náhodou nezadařilo v soutěži, můžete si v našem shopu koupit třeba třičko s originálním Frisbeer designem nebo rovnou freestylový disk. Naši borci vás s ním naučí základní triky a pokud by vás freestyle frisbee opravdu zaujalo, není problém domluvit se i na individuálních lekcích. Pohodovou atmosféru podtrhne skvělá muzika, o kterou se postará náš DJ.

Exhibice

Abyste měli představu, co vás mimo klání mistrů freestyle frisbee čeká, koukněte na videa sportovců, kteří vám na turnaji předvedou svoji show...

Footbag

Svoji dokonale synchronizovanou show s footbagem nebo chcete-li "hakisákem" vám předvedou ti nejlepší z nejlepších - několikanásobní mistři světa Honza Weber a Vašek Klouda, které mimo jiné můžete znát i ze soutěže Česko-Slovensko má talent.

Freestyle Footbal

S fotbalem má tento sport pramálo společného - vlastně jen fotbalový míč. Stejně se ale jedná o neskutečnou show, kterou vám na Frisbeeru předvede osoba nejpovolanější - český šampion a pořadatel Mistrovství světa v Praze, Lucaso.

Yoyo

Jojo už není jen jednoduchá hračka z minulého století. Díky přidání ložiska se z joja stalo yoyo, se kterým se dá provádět celá škála neskutečných fintiček, motanic a triků, které vám na turnaji ukáže mistr Evropy Vašek Kroutil a další borci z jeho slušného týmu.

Flatland BMX

Na freestylovém kole se dá provádět spoustu různých vylomenin. Jednou z BMX disciplín je právě flatland, který spočívá v provádění triků na rovné zemi. Takovýto "tanec" na kole předvedou jedni z našich nejlepších flatlandistů Martin Dražil a Michal Dufek alias Spam BMX.

© 2010 All rights reserved.